25 let florbalu v Jaroměři

 

Nazdar sokolové,

na začátku června 2018 uplyne již 25 let od chvíle, kdy byl založen jeden z nejstarších florbalových klubů v Čechách a to právě ten náš - florbalový oddíl TJ Sokol Jaroměř. A protože se jedná o výročí vcelku kulaté, rozhodli jsme se, že si ho opět po pěti letech kapku připomeneme.  

 

Pro členy družstev mládeže i dospělých, jejich rodiče a další přátele klubu jsme připravili První florbalový výšlap na Sněžku. Ten se uskutečnil v sobotu 26.května

 

 

Pro hráče, kteří prošli našimi dospělými kategoriemi, pak na první červnovou sobotu 2. června chystáme program, který by měl připomenout uplynulou pětadvacítku a nabídnout možnost zavzpomínat na doby florbalového krále klacka i na doby nedávno minulé.

 

Předběžný program „oslav“ je následující:

Pá 1.června:
původně avizované přátelské utkání se neuskuteční

 

So 2. června:

dopoledne - turnaj bývalých i současných hráčů v Sokolovně, cca. do 14h - sraz v Sokolovně v 8:45, hrajeme od 9:00

odpoledne – setkání generací na Starém koupališti na Úpě, od 15h

 

Formát turnaje bude záležet zejména na Vás a rozhodne se o něm až na místě v den konání turnaje.

Jednou z možností je mezigenerační turnaj, podobně jako na minulých setkáních. Další možností může být ale i sehrání několika jednotlivých sranda-mačů pouze mezi hráči „svých generací“, aby si každý přišel na své. Vše bude záležet na počtu přihlášených a jejich chuti do hry. Na místě budou k zapůjčení florbalky, takže i vy, kteří jste tento nástroj nedrželi v ruce deset, patnáct nebo i více let, určitě si přijďte zahrát!

 

Po dobu turnaje bude v Sokolovně volně k dispozici pivo a odpoledne na Starém koupališti grilované prase. Pití a další odpolední útratu pokryje vaše vlastní peněženka.

 

K zakoupení bude i výroční tričko v ceně 250 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že na vás zbyde právě vaše velikost, dejte nám ve vaší odpovědi k účasti vědět i požadovanou velikost a máte své jisté.

 

Prosím o tvé vyjádření se k sobotní účasti některou z možných cest – zavolej/pošli SMS na některý kontakt níže, napiš nám mail na  petadvacet@centrum.cz , nebo vyplň tento formulář.

Termín k vyjádření se je „co nejdříve“ nejpozději pak do 30. dubna 2018.

Bližší informace budou postupně přidávány na tuto stránku, případně je zodpovíme na uvedených kontaktech.

 

Těšíme se na vás!

Za florbalový oddíl TJ Sokol Jaroměř

 

Vojtěch Shejbal

Jakub Kubina

Petr Rezek

605 880 344

737 482 415

603 969 595