ŽENY: Z Rokytnice 3 body

31.10.2010 13:21

30. října se jaroměřské hráčky vydaly na turnaj do horského městečka Rokytnice v Orlických horách, kde nás čekaly dva soupeři, FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí a FBC Letohrad.

SESTAVA: Péťa Gajdošíková, Lucka Košková, Hedvika Bardonová, Nikola Grmelová, Kristýna Mitisková, Nikola Jůzová, Káťa Martinková, Ája Tomešová, Káťa Vondráková, Bára Stránská, Lenka Jonešová, Míša Divišová, Káťa Hátlová, Verča Bláhová

TJ SOKOL JAROMĚŘ : FBC REAST JABLONNÉ NAD ORLICÍ    4:5


V prvním zápase jsme nastoupily proti celku z Jablonného, se kterým jsme svedly v loňské sezóně několik zápasů s vyrovnanými výkony, ale soupeř měl vždy trochu více štěstí. Nyní tomu nebylo jinak. První třetina sloužila opět k našemu rozehrání a než jsme se stačily vzpamatovat, měly jsme v brance již několik gólů.
Ve druhé třetině jsme už začaly pořádně hrát a pomalu stahovaly několika gólový rozdíl. Jako první se opět projevila naše silná formace Káťa H., Verča a Míša, které ukázaly, že jim to spolu vážně svědčí. Dalším důležitým gólem přispěla i Káťa Martinková a po druhé třetině jsme již prohrávaly s velmi malým rozdílem. Poslední třetina probíhala ve stejném rytmu jako druhá. Z mnoha našich šancí padl ještě jeden gól a zápas skončil ve prospěch Jablonného 4:5. I tak jsme si dokázaly, že s týmem Jablonného máme šanci zvítězit . Velké dík určitě patří jak celému týmu, tak i nové opoře v bráně Pétě, která se blýskla velmi pěknými zákroky a tým podržela.

Góly: Hátlová 2x ( Bláhová )
Martinková
Bláhová

TJ SOKOL JAROMĚŘ X FBC LETOHRAD    10:2


K druhému zápasu jsme nastoupily proti družstvu FBC Letohrad. Sice jsme nad nimi v této sezóně již vyhrály 7:0, ale jak se říká, soupeř se nemá nikdy podceňovat.
Na obou stranách byla už vidět únava, a tak se zápas odehrával v pomalejším tempu. I tak jsme ihned v prvních několika minutách vstřelily několik gólů.
Ve druhé třetině vše probíhalo stejně, ale soupeř nám ukázal, že ještě nic nevzdává a po velmi hezkých akcích nám vstřelil 2 góly. Ve třetí třetině jsme opět nastoupily a přidaly dalších pár vydařených akcí zakončených brankou. Svou střeleckou sílu ukázaly i obránkyně, které předvedly mnoho rychlých výběhů, které byly zakončené prudkou střelou.


Góly: Bláhová 4x (Hátlová)
Bardonová 2x (Košková)
Martinková 2x (Tomešová)
Hátlová
Tomešová

 

Autor: Héďa