ŽENY PO DALŠÍM TURNAJI OPĚT STOPROCENTNÍ!!!

10.11.2019 16:31

Již svůj třetí a opět úspěšný turnaj ženy odehrály ve Skutči, kde se střetly nejen s domácími ,,Florbalkami“, ale také poměřili své síly s SK Spartak Slatiňany.

TJ Sokol Jaroměř – SK Spartak Slatiňany 11:5 (5:0,3:1,3:4)

branky: 3. Lucie Tomášková, 6. Lenka Jeriová, 6. Pavla Mikulková, 8. Lucie Tomášková, 15. Lucie Tomášková, 21. Pavla Mikulková, 25. Veronika Bláhová, 26. Pavla Mikulková, 34. Lucie Tomášková, 41. Kristýna Štarmanová, 44. Jana Marková - 17. Ludmila Jirásková, 33. Ludmila Jirásková, 35. Ludmila Jirásková, 41. Anna Dorazilová, 41. Anna Dorazilová; rozhodčí: Jan Čečetka - Martin Doležal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Patricie Šedivá ? - Monika Kolářová 22; po třetinách: 5:0, 3:1, 3:4;

Už od začátku zápasu byly hráčky Sokola více na míčku a soupeře tlačily, což se potvrdilo ve 2. minutě třetiny, kdy Tomášková otevřela skóre zápasu. Potom už byla Skuteč jako na kolotoči. Další branku ve prospěch Jaroměře přidala Jeriová, hned za ní Mikulková a do konce třetiny ještě dvakrát skórovala Tomášková. Již na začátku druhé periody Skuteč snížila náskok, avšak po pár minutách na gól odpověděla Mikulková. Jaroměř držela soupeře na jeho půlce a opět zvýšila skóre, tentokrát brankou Bláhové a následně opět přesnou trefou Mikulkové. Třetí hrací část zase začala snížením náskoku Jaroměře na 8:2, ale po pouhých dvanácti vteřinách skórovala Tomášková. Po dalším gólu od Slatiňan přišlo na řadu trestné střílení pro Jaroměř, kterého fantasticky využila Štarmanová. Hráčky ze Slatiňan se ke konci utkání vzchopily a proměnily ještě dvě šance. Konec zápasu byl samozřejmě v režii Jaroměře, když minutu před ukončením navýšila náskok Marková.

FbC Florbalky Skuteč – TJ Sokol Jaroměř 2:10 (1:2,0:4,1:4)

branky: 10. Iveta Záhorková, 32. Kristýna Šplíchalová - 7. Kateřina Hátlová, 9. Veronika Bláhová, 22. Pavla Mikulková, 22. Jana Marková, 27. Lucie Tomášková, 28. Veronika Bláhová, 35. Kateřina Hátlová, 40. Lucie Tomášková, 42. Kateřina Hátlová, 44. Pavla Mikulková; rozhodčí: Jan Čečetka - Ondřej Kroutil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Pavla Jelínková 16 - Patricie Šedivá 15; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:4;

Domácí Skuteč nastoupila do utkání s velkým sebevědomím a zdravou agresivitou v osobních soubojích. Hráčky Sokola prvních pár minut nemohly najít recept na prostřelení soupeřovy obrany, ale Hátlová po chvíli dokázala, že je domácí tým hratelný a již po minutě na ni navázala Bláhová. I Skuteč v první třetině skórovala a snížila tak brankový rozdíl. Druhá hrací část již byla plně v rukou hostí. Poprvé se tak ukázalo po proměněné přesilové hře střelou Mikulkové a chvíli na to mířenou trefou Markové. Za pár minut svojí šanci proměnila Tomášková a hned po ní navýšila Bláhova na 1:6.