ŽENY hrají o víkendu dva domácí zápasy! Proti Litvínovu a Mladé Boleslavi - Nymburku

04.02.2015 21:33

   

    Sobota 7. 2. od 12:30 SK Bivojky Litvínov
    Neděle 8. 2. od 18:30 Florbalová akademie Mladá Boleslav - Nymburk

    Ženy bojují o umístění, které by jim zajistilo postup přímo do semifinále play-off!
K tomu by jim výrazně pomohly výhry z domácích zápasů o následujícím víkendu, do kterých naše Ženy vstupují jako favoritky! Nemusí však jít o snadné zápasy, protože i tyto soupeřky děvčatům občas zavařily. Půjde tedy určitě o zajímavé zápasy, ideálně zakončené ziskem dvou vítezství.
    Přijďte je proto do haly podpořit a hnát je za šesti body, které je minimálně udrží na čtvrté příčce a třeba i posunou tabulkou ještě výš!
Zejména vás chceme pozvat na nedělní utkání, při kterém bude k vidění i přestávkový program! Nechte se překvapit a určitě přijďte, bude otevřený i bufet. Tento zápas může ženy vyhoupnout i na třetí příčku. Pokud by došlo k překvapivému výpadku Plzně, tak teoreticky i na druhou.     Takže v neděli v 18:30!

    Pozvěte na tuto událost i své přátele ;-)

    UDÁLOST NA FB

    Mezi zápasy hraje své poslední domácí utkání základní části mužský A-Team. Ten se v sobotu 7. 2. od 19:00 utká s týmem z Plzně a pokud v zápase bude brát alespoň dva body, bude moci slavit postup do play-off a tím pádem i minimálně setrvání v Národní lize pro příští sezonu! Přijďte je v této snaze podpořit ;-)
    Událost na FB