V sobotu čeká A-Team další důležitý zápas!

22.01.2015 18:23

 

Sobota 24.1. od 19:00 FB Hurrican Karlovy Vary

Čeká nás první domácí zápas tohoto roku v domácím prostředí! Budeme v něm chtít získat důležité body v boji o play-off.

Rok 2015 jsme započali dvěma výjezdy ven. V Praze jsme bohužel přetrhli naší úspěšnou sérii proti Tagu Magu, díky tragickým 15-ti minutám jsme ztratili dobře rozehrané utkání a díky brance obdržené v power-play prohráli 10:8. Týden na to jsme v okleštěné sestavě vyrazili na dalekou cestu do Kadaně, kde se nám však opět zadařilo. Soupeř sice tříbrankový náskok srovnal, ale nakonec se nám přesto podařilo zvítězit 4:6.

O místo mezi nejlepšími osmi stále teoreticky bojují celky na třetím až jedenáctém místě a právě výhra nad Karlovými Vary by byla pro nás důležitým krokem. Play-off by totiž znamenalo vyhnutí se zrádnému play-down, od kterého nás dělí pět bodů (potažmo čtyři od Jablonce, pokud Čelákovice svůj zápas k dobru vyhrají). Na druhou stranu od třetí příčky nás dělí body tři, takže je ještě možné, že si budeme v play-off i vybírat soupeře.

V Karlových Varech jsme hráli hned druhé utkání uplynulé sezony a získali v něm první bod v Národní lize. Po slibném náskoku soupeř srovnal a zápas došel až na nájezdy, ve kterých jsme bohužel podlehli 9:8. Přesto šlo v první třetině sezony o ojedinělý zisk bodů. V tomto utkání ale budeme chtít rozhodně brát body všechny!
Přijďte nás v této snaze podpořit, potřebujeme vás opět jako dalšího hráče na hřišti!

Pozvěte na tuto UDÁLOST NA FB i další přátele ;-)

Připojte se k nám na FB stránce TJ Sokol Jaroměř - florbal