STARŠÍ ŽÁCI: – Že by ..?

01.12.2009 19:42

Sobota nebyla jen ve znamení historicky prvního domácího turnaje žen v nové hale, ale na svůj boj o ligové body vyrazilo i družstvo starších žáků pod vedení zdatného ošetřovatele.

V Přelouči se utkali s družstvy Pardubic a Teamu DK.

Dobře rozehraný zápas s favorizovanými Pardubicemi, kdy jsme díky přesilovkové trefě Velkého Honzy dokonce po první třetině vedli 1:0, bohužel skončil jednoznačným výsledkem 1:7. Ztráta koncentrace, nedůraz před vlastní bránou a především potence pardubických ve třetí třetině rozhodla.

Do druhého zápasu se Dvorem jsme vstoupili velice sebevědomě, a protože jsme vydrželi hrát zodpovědně až dokonce, vyhráli jsme vcelku přesvědčivě 5:1.

Celý tým můžu konečně jednou pochválit za bojovný a především kolektivní výkon.

Fakta:

TJ Sokol Jaroměř – M&M Reality Sokol Pardubice 1:7

Branka Jaroměře: 8. Kopecký (Kubina), Třetiny: 1:0, 0:1, 0:6

TJ Sokol Jaroměř – Kupflorbalku.cz Team DK 5:1

Branky Jaroměře: 6.Petráček, 9.Kopecký (Hroneš), 10.Kubina(Macháčková), 20.Kubina(Dohnanský), 34.Jarkovský (Kopecký) , Třetiny: 3:0,1:0, 1:1

Sestava: Lukáš Lajvr-Pavel Petráček, Martin Hroneš, Jakub Jarkovský, Jan Kopecký, Roman Plíštil-Šimon Kubina, Matyáš Kunct, Anna Macháčková(C), Tomáš Dohnanský, Vašek Voborník-Jakub Schwab, Filip Šeda, Jan Jirka