Společný VÝJEZD S FANOUŠKY na rozhodující zápas čtvrtfinále play-off Národní ligy do Králova Dvora v úterý 3.3.

02.03.2015 14:50

V úterý 3.3. vyjíždíme k rozhodujícímu utkání série s Královým Dvorem! A rozhodli jsme se přibrat i vás, naše věrné fanoušky.

Základní informace:
Sraz před halou 15:45
Příspěvek na autobus 100 Kč,-
Účast nahlásit na florbaljaromer@centrum.cz nebo Jakubovi Kubinovi na tel. 737 482 415


Jelikož si venku i doma oba týmy připsali po jedné výhře a jedné porážce, série se přesouvá k rozhodujícímu souboji na půdu T.B.C. Králův Dvůr, jakožto lépe umístěného celku po základní části. Vy máte možnost jet velkým autobusem přímo s hráči! A nebojte se, dobu mezi příjezdem a začátkem zápasu můžete trávit v příjemném restauračním zařízení přímo v prostorách haly. Velký autobus je bohužel poměrně značná finanční zátěž, ale jelikož chceme, aby s námi jelo co nejvíce našich skvělých fanoušků, stanovili jsme jejich příspěvekna cestu na 100 Kč, což je vzhledem ke vzdálenosti rozumná suma. K odjezdu se sejdeme před jaroměřskou sportovní halou v 15:45 a pokud vše půjde dobře, vrátit bysme se mohli kolem jedné hodině v noci. 
V autobuse je volných 35 míst, tak neváhejte se svou registrací, ať není pozdě! Hlásit se můžete buď na mailu florbaljaromer@centrum.cz nebo přímo u Jakuba Kubiny na telefonu 737 482 415.

Doufáme, že vás s námi pojede co nejvíce a vytvoříte atmosféru, která nás dovede k vítězství!

Pozvěte své přátele k UDÁLOSTI na FB