MUŽI: Nad Trutnovem jsme zvítězili 5:2!

30.11.2013 21:23

První branka padla, když Kuba Kubina překvapil lehce sjetou střelou po zemi k tyči brankáře, který měl zakrytý výhled a domácí se dostali do vedení. Domácí jsou od začátku aktivnější. Druhý gól přidává Honza Hrobský, když jeho jednoduchá střela podjela pod padajícím gólmanem. V 16. minutě hostům pomohla tyč, na níž brankář vytěsnil střelu Kotrče. Ke konci první části jaroměřští bohužel nevyužili nabídnutou přesilovou hru.

Ve druhé třetině se sice stav neměnil, ale Jaroměř měla stále tlak, který se bohužel ale nedařilo přetavit v kýžený gól. Ani přesilovky se nedařily a příliš šancí se v nich nevytvořilo. Bez střelby není gólů.

Do třetí části se Trutnov dostavil pozdě a vysloužil si za to dvouminutový trest. Tuto přesilovku se už konečně podařilo využít díky Pavlu Kotrčovi. Ani ne minutu na to přidal čtvrtý gól Vojta Schwarz pod padajícím brankářem po křižné přihrávce od Honzy Hrobského. Pátý gól přidal krásnou střelou z úhlu Vojta Schwarz. V polovině třetí třetiny Trutnov dvěma slepenými góly zdramatizoval vývoj zápasu. Na konci se ještě zápas poněkud vyhrotil, ale to nic nezměnilo na výhře 5:2!

Komentář trenéra domácích: "Celý zápas jsme byli jednoznačně lepší. Potkali jsme zatím nejslabšího soupeře, tomu odpovídal průběh celého zápasu."

Komentář trenéra hostí: "Blahopřeji domácím. Náš výkon nesplňoval druholigové nároky a jestli se nesebereme, tak budeme v této soutěži jen paběrkovat. Děkuji."