MUŽI - víkendová blamáž

09.11.2009 10:47

V prvním sobotním utkání jsme narazili na Dobrušku, která v utkání nepředvedla nic překvapivého a její výkon nebyl nikterak echtovní. Bohužel náš výkon byl ještě o třídu níž a proto jsme odešli se svěšenýma hlavama a s prohrou 1:3.

Že můžou naše hlavy viset ještě níž ukázalo druhé utkání, do kterého jsem nastoupili s pozměněnou sestavou. 42 minut utkání probíhalo téméř tak, jak bychom si představovali a až na několik individuálních zkratů jsme směle kráčeli za třemi body. Sice si někteří z nás už při utkání vzpomněli na téměř legendární výrok bratra Kafky, ale za stavu 5:2 pro Jaroměř to bylo spíš téma pro zasmání. V posledních 3 minutách jsme o svůj náskok přišli 4 góly soupeře...další myšlenky byly cenzurovány před jejich sepsáním.

Výsledek 5:6 je víc než krutý a pro nás jasným signálem. Jak napsal bratr Boris - hledáme trenéra, jak říkám já i pár dalších, k utkání budeme muset přistupovat ještě o kapku líp. A to nejen z pohledu nasazení, ale i z pohledu taktiky a sestavy.