MUŽI: V sobotu hrajeme poslední domácí zápas základní části proti Plzni a můžeme získat jistotu play-off!

04.02.2015 21:41

   

    Sobota 7. 2. od 19:00 proti FBC Plzeň

    Po výhře proti Jablonci v Liberci máme jedinečnou možnost právě doma potvrdit jistotu vstupu do play-off a minimálně setrvání v Národní lize pro příští sezonu!

    Díky předchozí venkovní výhře 8:10 nad Libercem máme pootevřená dvířka do vyřazovací části soutěže! Pokud získáme v tomto zápase alespoň dva body, vyrazíme je dokořán a budeme moci slavit s našimi věrnými fanoušky a to je pro nás skvělá motivace! Proti ale bude tým z Plzně, který sice má již play-off zajištěno, ale bude určitě chtít bojovat o co nejlepší vstupní pozici do něj a díky jeho jistotě bude moci hrát s čistčí hlavou. Dá se tedy čekat opravdu zajímavý zápas. Plzeň navíc bude mít motivaci v podobě odplaty za porážku na své palubovce 5:7. Přesto věříme, že před domácím publikem si s Plzní poradíme a tak se mu odvděčíme za dlouhodobě skvělou atmosféru :-)

    Přijďte nás podpořit v co nejhojnějším počtu a snad s námi i oslavit postup do play-off!

    Pozvěte na tuto událost i své přátele ;-)
    Bufet bude otevřen.

    UDÁLOST NA FB

    O víkendu hrají i Ženy, které bojují o přímý postup do semifinále play-off. Nejprve se utkají v sobotu 7. 2. od 12:30 s Litvínovem a poté v neděli 8. 2. od 18:30 s Mladou Boleslaví - Nymburkem. Hlavně nedělní zápas, ve kterém se můžete těšit na přestávkový program, nevynechejte.
    Událost na FB