MUŽI: Sérii jsme ve čtvrtém zápase vyrovnali a společně s fanoušky vyjíždíme k poslednímu utkání čtvrtfinále play-off do Králova Dvora!

02.03.2015 20:49

    

     TJ Sokol Jaroměř x T.B.C. Králův Dvůr – 7:6 po prodl. (1:3; 3:1; 2:2; 1:0)

    Počátek utkání se nesl v netradičním duchu. Naposledy v dresu A-Teamu nastoupila na domácím hřišti Legenda našeho oddílu Kamil Munzar aneb Monti 99, který nastoupil do úvodní pětky a po rozehrání opustil po jednadvaceti sezonách hřiště za dlouhých ovací ve stoje. Poté se postavil na lavičku, ale tentokráte už v jediné roli a to jako trenér. Po zápase byl vyhlášen hráčem utkání a kapitán Kuba Kubina řekl několik slov díků.

    Ale teď k samotnému průběhu. V začátku zápasu jsme opět měli trochu více ze hry, to se ale rychle srovnalo. Po chybě v obraně se ale bohužel rychleji ke vstřelení branky dostali hosté, když ji trestal Marek Vágner. V deváté minutě jsme ale šli do přesilové hry, ze které se nám podařilo srovnat! Vojta Schwarz rozehrál standardku na Pavla Kotrče, který se z "trojky" trefil tvrdou ranou přímo do vinglu! Díky trestuhodně nepokrytému Tomáši Pokornému ve středu hřiště na hraně velkého brankoviště trest i přišel, když ho tam našel jeho bratr Jaroslav. My jsme chvíli na to bohužel nastřelili jen spojnici. A minutu a půl před koncem třetiny jsme šli do oslabení my. Toho využil  Roman Merhout, když "z voleje" trefil lobovaný kros od Marka Sluky. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:3.

    Z počátku druhé části jsme byli trochu v útlumu, naštěstí se nás to nedrželo příliš dlouho. Hrálo se hodně nahoru-dolů. Pak ale našel Petr Hašek Vojtu Schwarze a ten se z otočky nemýlil! V zápětí ale zvýšil na 2:4 Martin Štěpnička, který vystihl naší velmi špatnou rozehru z obrany. V deváté minutě jsme ale šli opět do početní převahy, kterou však hosté ubránili. Na začátku minuty čtrnácté jsme snížili zas na rozdíl jediné branky, když Pavel Kotrč dorazil odraženou střelu! A za nedlouho Jenda Hrobský srovnává po asistenci od Pavla Kotrče! Za smírného stavu druhé dějství i skončilo.

    V páté minutě toho třetího se po rychlé akci prosadil k tyči královédvorský Jan Petrmichl po asistenci Karla Horkého. Gólu předcházeli šance na obou stranách. Ani ne o minutu později ale opět vyrovnání! Pavel Kotrč zavěsil pod víko po dobré přihrávce Vojty Schwarze a završil tak svůj hattrick - 5:5. A za další dvě minuty vedení! Brankář T.B.C. si sklepl přihrávku Petra Rezka z poza brány do vlastní klece a byl poté vystřídán, asistence Petr Hašek. Soupeř však bleskově srovnal po naší ztrátě na půlce, Jan Petrmichl našel u druhé tyče volného Romana Merhouta. V polovině třetí třetiny došlo k dalšímu našemu vyloučení, při kterém jsme nevyužili obrovskou šanci. A přišla i druhá. Ani jeden tým ale v průběhu oslabení gól nevsítil. Ve čtrnácté minutě přišla početní nevýhoda na straně soupeře a v něm měli příležitost i hosté. Ač my také, zůstala přesilovka nevyužitá. Minutu a půl před koncem jsme měli na hřišti opět o jednoho hráče více. Půl minuty před koncem spojnice a asi tři zákroky soupeře, které mohly být potrestány další dvojkou.

    I přes závary před bránou Králova Dvora utkání dospělo do prodloužení, které začalo naší půlminutovou přesilovkou. Toho využil Kuba Kubina a zkrátil desetiminutové prodloužení na pouhých 13 vteřin! Natáhl skoro od půlky a i díky dobré cloně před bránou propadl míček mezi nohami hostujícího brankáře! Pátý bod v zápase si za asistenci připsal Pavel Kotrč.

    Komentář domácího trenéra Kamila Munzara: "Zasloužené vítězství, kdy od druhé třetiny jsme byli lepším týmem a nakonec v prodloužení neskutečně zvítězili před opět výbornými diváky. Těšíme se na pátý zápas play-off, který je po dnešku zcela otevřený. Díky čau!"

    Komentář hostujícího trenéra Milana Karšňáka: "První třetina byla tak jak jsme si ji představovali, pak jsme se viděli už v semifinále, o které jsme se naší nedisciplinovaností připravili. Děkuji fanouškům obou táborů za skvělou atmosféru a Jaroměři za perfektní pořádání obou zápasů a zveme všechny na závěrečnou bitvu do Králova Dvora v úterý od 20:00 hodin."

    ONLINE

    Díky uplynulým výsledkům, je série stále otevřená a tak se série stěhuje k rozhodujícímu zápasu zpět do Králova Dvora. Tam vypravujeme i společný autobus pro hráče i fanoušky!

     Základní informace:

    Sraz před halou 15:45
    Příspěvek na autobus 100 Kč,-
    Účast nahlásit na florbaljaromer@centrum.cz nebo Jakubovi Kubinovi na tel. 737 482 415

    
   Pokud již bude kapacita naplněna, můžete Facebokovou událost využít jako jakési fórum pro případnou domluvu na společné cestě do Králova Dvora. Když budete poptávat odvoz nebo naopak budete mít k dispozici auto a shánět spolucestující, napište do skupiny a uvidíte, kdo se ozve ;-)
     Články z předchozích utkání:
      https://tinyurl.com/KraluvDvur1
      https://tinyurl.com/KraluvDvur2
      https://tinyurl.com/KraluvDvur3