MUŽI: První tým mužů popré letos doma

14.10.2010 17:04

Jaroměřský A-team se v letošní sezoně poprvé představí před domácím publikem, a to pod staronovým trenérem Viktorem Kolářem, který ještě v minulé sezóně trénoval extraligový FBC Liberec. Jedná se o druhý turnaj sezóny. V tom prvním Jaroměř porazila loňského vítěze soutěže Špindl Ubals 6:5 a také nováčka v soutěži z Vysokého Mýta 8:1, přičemž oba celky mohla porazit větším brankovým rozdílem. Zajímavé by měly být i zápasy, kterých se Jaroměř účastnit nebude, protože se tohoto turnaje účastní (včetně Jaroměře) 4 týmy, které se minulou sezonu umístily na předních místech tabulky. Proto se přijďte podívat na pěkný florbal a hlavně udělat Áčku pořádnou domácí atmosféru :-)
Jaroměř hraje od 9 a 14:30, druhý zápas ovšem může začít o něco dříve kvůli zkrácení pauzy mezi druhým a třetím zápasem.
Pozvěte na tuto událost i další své kamarády a známé.

Program:
09:00 TJ Sokol Jaroměř - TJ Sokol Nová Paka - FALCONS
10:30 Sokol Pardubice C - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
13:00 Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - TJ Sokol Nová Paka - FALCONS
14:30 Sokol Pardubice C - TJ Sokol Jaroměř

Krátce z posledního turnaje Béčka:

Bee team pohrál s Dvorem díky vypadkům v první třetině 3:4, sice poté už soupeře přehrávalo, ale díky střelecké smůle zůstalo u tohoto výsledku. Ve druhém zápase s "jaroměřským" Trutnovem vyhrálo po vyrovnaném zápase díky gólu v poslední vteřině 4:3