MUŽI: O víkendu nás čekají v Trutnově a Náchodě poslední zápasy sezony

05.03.2014 00:16

 

V Trutnově! So 8.3. 18:00 FBC Trutnov (DTJ) x TJ Sokol Jaroměř
V Náchodě! Ne 9.3. 15:00 Florbal Primátor Náchod x TJ Sokol Jaroměř

Po úspěšném posledním domácím hracím víkendu nás čekají definitivně poslední ligové zápasy sezony 2013/14. A rovnou jde o dvě atraktivní derby s blízkými soupeři.
Nejprve je na řadě v sobotu 8.3. od 18:00 zápas v hale Gymnázia Trutnov (Jiráskovo nám. 325/3, Trutnov). Trutnov je sice předposledním celkem tabulky, ale má ještě šanci se vyšplhat alespoň do desítky, o což se bude určitě snažit. Navíc zápasy s tímto soupeřem bývají vyhrocené a trutnovští na nás určitě budou vyhecovaní. Dá se tedy čekat bojovné utkání, ve kterém nic nebude zadarmo. V domácím zápase jsme Trutnov porazili 5:2.
V neděli 9.3. zajíždíme do okresního města, kde v místní "Plechárně" (Na Hamrech 2001, Náchod) odehrajeme od 15:00 úplně poslední zápas uplynuvšího ročníku. Náchod měl před sezonou mnohem vyšší ambice, než být před posledním hracím víkendem na devátém místě, ale tato sezona jim k jejich smůle nevyšla dle představ. Každopádně se ale budou snažit sezonu alespoň před domácím publikem, které se schází v hojném počtu, pozitivně zakončit. U nás zápas došel až do prodloužení, ve kterém se ale podařilo získat bonusový bod nám.

Přijeďte nás podpořit na závěr sezony na horké půdě soupeřů a podpořit nás v boji o 6 bodů, které nás mohou dostat na pátou příčku, která zajišťuje možnost zahrát si novou Národní ligu, která vznikne mezi stávající 2. a 1. ligou. Vždyť dokonce na třetí místo v tabulce máme rozdíl pouhých 4 bodů a do karet nám hraje to, že naši největší rivalové v ambici skončit v elitní pětce se o body budou prát mezi sebou.
Budeme vděční, když i při těchto zápasech uslyšíme naše věrné a po celou sezonu skvělé fanoušky! Tímto vám chceme i za vydatnou přízeň poděkovat, vždyť na domácí zápasy vás za celou sezonu přišlo celkem 960! Téměř o 100 více než vloni.
Děkujeme!

UDÁLOST NA FB