MUŽI: Králův Dvůr srovnal sérii play-off na 1:1, čekají nás tak dvě domácí utkání!

22.02.2015 12:15

    T.B.C. Králův Dvůr x TJ Sokol Jaroměř - 5:3 (1:0; 2:1; 2:2)

    Do začátku zápasu vstoupila obě družstva aktivně a ovoce to jako pro prvním neslo po dvou minutáchhry domácím. Při závaru před bránou dorazil pokus Pavla Dvořáka Miroslav Pokorný. Posléze se do šancí dostával více Kralův Dvůr. V osmé minutě jsme ale dostali první možnost přesilové hry v play-off, která se bohužel neujala a chvíli na to zazvonila na naší bráně spojnice. Zápas dál pokračoval tlakem domácích a my hrozili z občasných akcí. Půl minuty před koncem první části jsme šli do oslabení my,...

    ... to se přeneslo i do druhé třetiny a tak v té úvodní trefilo přesně bránu pouze jednou T.B.C.  A poprvé v sérii se nám podařilo hru ve 4 ubránit. Navíc v zapětí Jirka "Boris" Novotný srovnal, když dorazil střelu Kuby Kubiny! Možná i díky tomu se naše hra poté zlepšila a několikrát jsme ohrožovali domácí klec. V tom nás ale zbrzdila další početní nevýhoda, kterou ale už střelou z úhlu využil Filip Šebor po asistenci Patrika Kováříka - 2:1. A hned na to další dvojka, tentokrát ubráněná. No a ve dvanácté minutě  vyloučení na straně domácích - nepotrestané. Čtyři minuty před koncem druhé části se šikovně ze středu hřiště prosadil domácí Jan Petrmichl, asistoval Michal Kubert. Nám se příležitosti využívat nedařilo a tak se šlo do šaten za dvoubrankového rozdílu.

    Třetí část jsme hráli na dvě pětky od začátku a na naší vyšší nebezpečnosti to bylo znát. Ale po zbytečné ztrátě na půlce se bohužel střelou k tyči "z trojky" trefil Karel Horký, po vypíchnutí míčku od Marka Sluky. Několik vteřin na to jsme ze samostatného úniku orazítkovali pouze tyč. V půlce třetiny poté ještě Kralův Dvůr navýšil na 5:1, když se k odraženému balónku po Petru Duchkovi dostal první Martin Halberštát a odkrytou bránu neminul. Podruhé jsme se do brány trefili šest minut před koncem, když na bližší tyč přesně namířil Pavel Kotrč. O dvě minuty později stejný hráč snížil na rozdíl dvou branek, když ho volného na druhém křídle našel Jirka "Boris" Novotný. V závěru utkání jsme byli výrazně aktivnější než soupeř, který se snažil udržet výsledek. Něco přes minutu před koncem jsme začali hrát v šesti. Bohužel ke snížení to nevedlo a tak T.B.C. srovnalo sérii na 1:1. Je tak jisté, že doma odehrajeme oba zápasy.

    Na vaší podporu se budeme těšit nejprve v sobotu 28.2. od 19:00 a poté v neděli 1.3. od 15:30. Přijďte nás podpořit, ať Králův Dvůr opět vidí, že si nevybral lehkého soupeře! Sobotní ženský zápas se tak bohužel přesouvá do Dvora Králové, kde se bude hrát od 15:30 v hale u ZŠ Strž.

    ONLINE

    VIDEO ONLINE

    Komentář trenéra Jaroměře Kamila Munzara: "Od začátku jsme byli všude o krok pozadu. Až ve třetí třetině jsme dokázali snížit, ale to už bylo pozdě. Dnes domácí zvítězili zaslouženě."

    Komentář trenéra Králova Dvora Milana Karšňáka: "Zodpovědný výkon oproti včerejšímu, který nás dnes dovedl k zaslouženému vítězství. Tahle série bude ještě hodně těžká vzhledem k tomu, jak soupeř urputně bojuje. Děkujeme všem fanouškům, kteří sem dnes zavítali."

    Článek z prvního zápasu si můžete přečíst ZDE