MUŽI: Dačice jsme po dramatickém průběhu porazili 6:4

23.02.2014 12:40

   TJ Sokol Jaroměř x TJ Centropen Dačice 6:4 (0:3; 3:1; 3:0)

   Do vedení se na začátku dostali hosté, když po velké chybě v obraně došlo k závaru před bránou, ve kterém Kamil Munzar zahrál na zemi a nařízený nájezd proměnil Pavel Urbánek. I druhou branku vstřelili Dačice střelou Oldřicha Pechy z úhlu z otočky. Třetí padl v zápětí střelou z "šestky" o tyč, kterou vyslal Kryštof Kůs – 0:3.

   Na začátku druhé části nám byla nabídnuta přesilovka, kterou po přihrávce Vojty Schwarze proměnil Pavel Kotrč a snížil na 1:3. Hned na to ale Dačice opět zvýšili na rozdíl tří gólů znovu o tyč po úniku Pavla Urbánka po pravém křídle. Na 2:4 snížil opět Pavel Kotrč, když sklepl nahazovanou přihrávku od Štěpána Laciny a zády k bráně trefil míček krásně ze vzduchu backhandem. A při další přesilové hře propálil brankáře pod nohou po zemi Petr Hašek střelou téměř od půlky po nahrávce Pavla Kotrče.

   V půlce třetí části při vlastním oslabení utekl Petr Hašek, gólmanovi udělal kličku do backhandu a i přes podražení v pádu zasunul do brány. První náš vedoucí gól dal chvíli na to při přesilovce Jirka "Boris" Novotný po přihrávce z poza brány od Vojty Schwarze na hranici malého brankoviště. No a smršť pokračovala když Vojta Schwarz dostal nahrávku z rohu od Pavla Kotrče a zvýšil na 6:4. Tímto rozdílem zápas po dramatickém průběhu i skončil.

 

   Komentář domácího trenéra Kamila Munzara: "Po několikáté se nám stalo, že nám utekla první třetina, a pak nás stojí hrozně moc sil otočit zápas. Proti jinému soupeři by se nám to nemuselo vyplatit. Děkujeme divákům!"

   Komentář hostujícího trenéra Davida Černého: "Podali jsme bojovný výkon a srazil nás gól v naší vlastní přesilovce, děkujeme soupeři a gratulujeme k vítězství." 

   ONLINE PŘENOS

   branky: 23. Pavel Kotrč, 36. Pavel Kotrč, 38. Petr Hašek, 48. Petr Hašek, 51. Jiří Novotný, 53. Vojtěch Schwarz - 4. Pavel Urbánek, 15. Oldřich Pecha, 17. Kryštof Kůs, 24. Pavel Urbánek; rozhodčí: Jitka Romančáková - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:5; využití: 3:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Václav Valášek 4, Lukáš Flégl 9 - Lukáš Vacuška 13; po třetinách: 0:3, 3:1, 3:0;