Muži B: Vydařený turnaj v Hořicích

07.12.2010 22:55

21.11. vyrazil jaroměřský Bee Team na turnaj do Hořic, které jsou proslulé svou mrňavou halou, kde mohou hrát jen díky vyjímce od ČFbU a narazil tam na dva týmy, se kterými Áčko (v tu dobu jediný náš tým, abych byl přesný) hrálo minulou sezonu a které na konci spadly a tudíž se s nimi setkává Béčko, jedná se o Hořice a Kostelec n/O, proto se očekával nesnadný turnaj, už jen z toho důvodu, že den předtím se konal maturiťák jaroměřského gymplu, kterého se několik hráčů účastnilo a to i do pokročilých hodin :-D

 

TJ Sokol Jaroměř x Sršni Hořice 6:6

První zápas sice začínal až v 11:30, ale následky plesu ještě na některých hráčích byly poměrně znát, ale i tak jsme začly vyrovnaný zápas. Bohužel my jsme šance neproměňovali a soupeř ano a tak jsme po první třetině prohrávali 0:3. To nás ale nepoložilo a  a v 5. minutě 2. třetiny Kuba Steklý snížil na 1:3, bohužel v čase 10:27 Hořice zvýšily svůj náskok o další gól, ale Kuba S. odpověděl hned 7 vteřin na to svým druhým gólem. Do konce druhé třetiny se poté dokonce podařilo vyrovnat po gólu Petra Haška a vyrovnávací gól dával ve vlastním oslabení Vojta Pecháček po výhozu našeho branáře (pro nemožnost jiné možnosti jsem musel do brány zas já - viz. podpis pod článkem; malá perlička, chrániče jsem si zapomněl doma na topení, takže mi je musel přijít půjčit Lukáš :-D ) před bránu soupeře. Třetí třetina byla poměrně napínavá, nejprve na konci 4. minuty skóroval hořický tým, to jsme ale v 8. minutě vyrovnali dalším Petrovým gólem. Bohužel minutu a čtvrt před koncem se Hořice opět dostaly do vedení, remízu ale zachránila 40 vteřin poté naše Legenda - Kamil - střelou z dálky. V čase 14:43 jsme ještě dostali možnost přesilovky, ale bohužel naplánovaná akce se nevydařila a tak zápas skončil dělbou bodů. Co se týče zde uvedených gólů a asistencí, tak na internetu jsou jinak, poněvadž nemálo bodů rozhodčí špatně stolku nahlásili.

 

TJ Sokol Jaroměř x Kostelec n/O 6:1

V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu, který z předchozích osmi zápasů prohrál pouhý jeden. Do tohoto zápasu jsme vstoupili opačně než do předchozího, hned v první minutě nás Petr dostal do vedení a do 10. minuty jsme vedli díky jeho druhému gólu a gólu Kuby S. již 3:0. 11 vteřin před koncem třetiny ale Kostelec snížil střelou k tyči na rozdíl dvou branek. To jim ale opět během sedmi vteřin vrátil Kuba S. a svůj náskok jsme uhájili. Druhá třetina žádný gól nepřinesla, ale probíhala podobně jako celý zápas, soupeře jsme relativně přehrávali a k příliš věcem je nepustili a když, podařilo se to na jednu zmíněnou vyjímku pochytat. Ve 3. třetině se ale opět podařilo využít některé akce a poté, co Petr přidal další dva góly, se výsledek ustálil na stavu 6:1, Kostelec utrpěl svou druhou porážku a my zůstali na druhém místě tabulky. Jako další nás čeká 12.12. turnaj ve Dvoře Králové proti rozhodčím z Malých Svatoňovic a trutnovskému béčku.

 

Sestava:

Brankář:

3   Kája Hašek (0+1,0+0)

 

Obrana:

5   Kuba Šrámek

11 Ondra Prodělal

22 Láďa Vacek

99 Kamil Munzar (1+0,0+3)

 

Útok:

7   Honza Škola (0+2,0+2)

8   Dušan Galba (0+2,0+0)

10 Petr Hašek (2+1,4+0)

13 Vojta Pecháček (1+0,0+1)

17 Petr "Kači" Bláha

21 Kuba Steklý (2+0,2+0)

 

autor: Kouř Káša