MUŽI A: První zápas roku 2018 se nám vydařil!

11.01.2018 15:19

Máme další výhru!
Dnešní utkání se postupně stalo velmi zajímavým, co se týče vyloučení, celkově jich padlo 17! Z počátku bylo skóre poměrně vyrovnané, ale od začátku druhé třetiny jsme začali soupeři FBC DDM KATI KADAŇ utíkat, až se výsledek zastavil na poměru branek 12:6! Nejvíce se na našich gólech podílel Petr Hašek, který tři vstřelil a přidal stejný počet asistencí!
Posouváme se tak tabulkou výše a do příštího kola budeme okupovat druhou příčku!

Vyjádření asistenta trenéra týmu hostů: "V přátelské atmosféře jsme předvedli katastrofální výkon a domácím tím dali opožděný vánoční dárek."

Vyjádření trenéra domácích: "V dnešním zápase jsme soupeře přehráli individuálně, škoda několika slabých míst. Děkuji divákům a soupeři přeji šťastnou cestu."

branky: 4. Tomáš Hejzlar, 5. Patrik Horčička, 13. Petr Hašek, 26. Petr Hofman, 26. Petr Hašek, 28. Jakub Kubina, 28. Petr Hašek, 37. Michal Nožička, 42. Dominik Emlar, 52. Dominik Emlar, 56. Petr Hofman, 59. Michal Nožička - 7. Aleš Limberg, 8. Miloš Šulc, 28. Martin Žemlička, 29. Jan Odlas, 56. Petr Chládek, 58. Jiří Prokop; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 8:9; využití: 4:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 32 - Robin Ciota 12, Ondřej Janůšek 20; po třetinách: 3:2, 5:2, 4:2;