MUŽI A: První zápas Národní ligy jsme zvládli!

18.09.2017 11:55

FBC Štíři Č. Budějovice x TJ Sokol Jaroměř 5:9 (3:3; 0:2; 2:4)

První zápas nové sezóny Národní ligy mužů nám přinesl i první vítězství! V úvodní desetiminutovce se sice Štíři dostali do vedení 3:0, pěti góly v řadě se nám ale vývoj zápasu podařilo otočit. Ve 46. minutě ještě domácí zdramatizovali vyrovnáním na 5:5, ale to bylo vše. Gólem do prázdné klece jsme výsledek zarovnali na 5:9 a tři body do tabulky si připisujeme při první možné příležitosti!
Bodově se prosadili zejména dva naši hráči - Kuba Kopecký (4+2) a Petr Hofman (3+3). Ač v zápase došlo k sedmi vyloučením, krom jednoho všech ve 2. třetině, produktivita v jejich zužitkování byla u obou soupeřů nulová.

ONLINE

Příští týden vás radi uvidíme při prvním domácím utkání s nováčkem soutěže Fortel TJ Kobylisy! To se odehraje v sobotu 23. 9. od 19:00.

Zde naleznete UDÁLOST NA FB, na kterou můžete pozvat své přátele.

Komentář trénéra hostí Martina Klapky: "Dnes jsme prvních 15 minut strávlili v autobuse. Následně jsme zlepšili koncetraci a byli jsme efektivnější v zakončení. Děkuji soupeři za zápas a divákům za kulisu."

Komentář trénéra domácích Lukáše Malého: "Měli jsme výborný vstup do zápasu, ale nedokázali jsme udržet koncentraci po celý zápas. V klíčových momentech jsme byli horší. Děkuji soupeři za zápas a přeji přijemnou cestu domů."

branky: 4. Zdeněk Valdauf, 8. Radek Hanák, 9. Václav Liška, 43. Radek Hanák, 46. Radek Hanák - 17. Jakub Kopecký, 17. Petr Hofman, 18. Tomáš Černý, 31. Dominik Emlar, 40. Petr Hofman, 51. Jakub Kopecký, 54. Jakub Kopecký, 57. Jakub Kopecký, 59. Petr Hofman; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 96