MUŽI A: Lídra tabulky jsme porazili v prodloužení!

16.01.2018 09:53

TJ Sokol Jaroměř x Wizards DDM Praha 10 6:5 v prodl. (4:2, 0:2, 1:1, 1:0)

V prvním duelu zvítězili Wizards florbal DDM Praha 10 díky náskoku 4:0, který se nám nepodařilo plně dotáhnout. To jsme mohli oplatit v domácím prostředí, ale soupeři se na rozdíl od nás srovnat podařilo. Nakonec utkání dospělo za stavu 5:5 do prodloužení, do kterého jsme vstoupili v početní výhodě, kterou rychle využil Vojta Výborný a získal tak pro nás bonusový bod na úkor lídra tabulky!
Nejvíce se na vítězství podílel Pavel Kotrč, který zaznamenal dva góly a stejný počet asistencí.
Díky vývoji utkání v Turnově, kde Panthers podlehli 10:6, zůstáváme v závěsu našeho víkendového soupeře na druhé příčce.

ONLINE

Komentář asistenta trenéra domácích Viktora Koláře: "Vyrovnané utkání rozhodli hrubé individuální chyby a 2 třetiny střelecké nemohoucnosti. Děkujeme divákům za podporu a soupeři přejeme šťastnou cestu."

Komentář trenéra hostů Lazárka: "Výborný soupeř nás na začátku přehrával. Děkuji klukům, že zvedli hlavu a dotáhli zápas k bodu. Díky soupeřům a divákům za zápas."

branky: 6. Pavel Kotrč, 8. Michal Nožička, 9. Pavel Kotrč, 13. Jiří Hofman, 52. Tomáš Veinfurter, 61. Vojtěch Výborný - 16. Jan Heller, 18. Jiří Šrámek, 26. Karel Smutný, 36. Martin Lazárek, 55. Maxim Volek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 24 - Ondřej Kudrnáč 21