Letní soustředění florbalového oddílu TJ SOKOL JAROMĚŘ – starší žáci

31.07.2013 10:35

Letní soustředění florbalového oddílu TJ SOKOL JAROMĚŘ – starší žáci

17.8.2013 – 24.8.2013 Rekreační areál Horalka

Zdar moji drazí florbalový oblíbenci, soustředění na Horalce se už nezadržitelně blíží a proto mi dovolte pár informací:

  1. Sraz je sobotu 17.8.2013 v 10:00 u haly ASVAJ v Jaroměři. Do Sněžného letos pojedeme na kolách. Batohy s oblečením a dalším vybavením pojedou za námi a rozeberete si je až na Horalce, na cestu si vezte jen malý batůžek s občerstvením a pitím!
  2. Do velkého batohu si sami zabalte dostatek sportovního oblečení, hlavně triček letos propotíte opravdu hodně.. Sportovní obuv nejlépe i jedny náhradní, pantofle nebo sandále, ponožky, pyžamo nebo noční košile, slipy, trenky nebo kalhotky podle toho kdo co nosí.. Kraťasy, trenky, tepláky, mikiny, svetry, větrovku (šusťákovou bundu), plavky, ručníky, osušky Kartáček, zubní pastu, dentální niť, mezizubní kartáček, podle toho kdo co používá k zubní hygieně. Hřeben, kartáč, fén, kulmu, gel na vlasy, lak na vlasy – platí totéž co u věcí na zuby, každý podle svého gusta.. Šampón, sprchový gel, pleťové mléko, krém na ruce, krém na opalování, atd. nechám to na vás a vašich rodičích, snad vědí, co potřebujete ke štěstí a spokojenosti. Kapesné nemusí být velké snídaně, oběd, svačina a večeře včetně pitného režimu jsou zajištěny, takže akorát nějaká kačka na nanuka a pohledy.
  3. Co si, ale hlavně nezapomeňte: Kartičku zdravotní pojišťovny – vybereme ráno na srazu, švihadlo, karimatku na cvičení, léky – pokud někdo něco bere, opět vybereme ráno na srazu. A do příručního batohu si každý vezměte náhradní duši na kolo, kdybychom po cestě píchli, ať může servis proběhnout co nejrychleji!
  4. Jízdní kolo bude v bezvadném stavu, zkontrolujte si zejména brzdové špalky, že brzdy brzdí, přehazovačka přehazuje, sedátko máte nastavené v optimální výšce a sklonu, kola jsou vypletená bez prasklých drátů, řídítka dotažená, řetěz namazán, kola nafoukány na patřičné atmosféry a neucházejí.. Náš servisní technik je tohoto léta obzvlášť neklidný tak ať ho moc nerozčílíme!
  5. Co budeme na soustředění dělat? To co na předchozích soustředěních – chodit, běhat, skákat, plavat, jezdit na kole, házet, hrát, posilovat, soutěžit a v noci spát - však to znáte.
  6. Až to celé skončí, tak v sobotu 24.8.2013 znovu skočíme na kola a pojedeme zpátky do Jaroměře.

Pokud někdo přijedeme později nebo musí jet ze soustředění dříve tak mi prosím včas napište!

  1. Kdo ještě nemá uhrazenou celou částku 2500,- Kč, učiňte tak prosím co nejdříve, nejlépe na účet 107-4031680297/0100.
  2. Jestli bude mít někdo nějaké dotazy tak prosím napište nebo zavolejte!
  3. Snad už je to vše, už se na vás těším!

 

Jakub Kubina – váš trenér pro sezónu 2013/2014 

Tel.: 737 482 415, E-mail: jakub.kubina@seznam.cz