JUNIOŘI: 3 body z Rokytnice v O. h.

21.10.2013 22:15

TJ Sokol Jaroměř - FbK Svitavy 3:6

 

Hned od první chvíle zápasu Svitavy byly rychlejší a tlačili nás. Kluci se snažili napadat rozehrávku a dostávat se do šancí. Nakonec první třetinu jsme prohráli 1:0. Do druhé třetiny jsme nastoupili aktivněji a odměnou nám bylo vyrovnání. Od této chvíle byl zápas vyrovnaný se šancemi na obou dvou stranách. I když jsme zase inkasovali, jako první dokázali jsme znovu vyrovnat. Ke konci druhé třetiny jsme si dali nešťastný vlastní gól a tak po dvou třetinách jsme prohrávali 3:2. Do třetí třetiny jsme vstupovali s tím, že výsledek otočíme, ale při nevyužití mnoha gólových šancí jsme inkasovali další gól mi. Při snaze udělat ještě něco s výsledkem nám ani nepomohla sporná vyloučení  při kterých jsme dvakrát inkasovali. I když jsme bojovali, tak jsme poprvé v sezoně prohráli.

                                                                       

Branky a asistence:Nožička Michal  (1+1),Domik Emlar (1+0),Lukáš Kvaček (1+0)

 

 

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Jaroměř 3:6

 

Do druhého utkání jsme vstoupili se změnami v sestavě. To se projevilo ve hře našich hráčů a už po třech minutách jsme vedli 2:0. Od této chvíle jako kdybychom si mysleli, že máme jasně vyhraný zápas a polevili jsme čehož využil náš supeř,který nám dokázal dát za sebou tři góly, a mi prohrávali 3:2. V tuto chvíli kluci zabrali a dokázali ještě srovnat na 3:3 do konce první třetiny. O přestávce jsme si řekli, že musíme hrát, jak jsme začali zápas a nesmíme polevovat. Odměnou nám bylo vedení po dvou třetinách 5:3. Třetí třetinu jsme si už pohlídli a ke konci využili i přesilovku a navýšili naše vedení na 6:3 a tak i skončilo utkání.

 

 

Branky a asistence:Nožička Michal  (1+0),Jirka Jan (0+1),Slezák Miroslav (0+1),Domik Emlar (1+1),Roman Nožička (1+0),Dominik Sukup (2+1),Lukáš Kvaček (1+0)