Jaroměř Open: Vítězství na florbalovém Jaroměř Open obhájili Číčováci

24.05.2015 10:24

V sobotu 23.května se za podpory města Jaroměře uskutečnil v jaroměřské Sokolovně již 8.ročník florbalového turnaje pro neregistrované hráče Jaroměř Open. Jako každý rok, tak i letos, se ho zúčastnilo osm družstev z Jaroměře a okolí. Po tuhých bojích prošli do finále obhájci z loňského roku Číčováci a družstvo Yllätys, které zopakovalo svoji finálovou účast po 3 letech. Finále nabídlo zápletku, jaká je hodná snad právě jen závěrečného zápasu turnaje. Čičováci vedli již 3:0, ale jejich soupeř ve druhém poločase dokázal vyrovnat. Minutu před koncem však Číčováci opět mocně sahali po vítězství, když svým pověstným bekendem skóroval Jiří Novotný. To ale ještě nebyl konec. Pouhých šest vteřin před koncem srovnal Pavel Kotrč a finále musely rozhodnout nájezdy. V této dovednostní disciplíně už dominovali Číčováci a slaví tak svůj druhý titul z turnaje. Bronzovou příčku vybojovali Hockejky. Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen Tomáš Vébr z Yllätys a nejlepším brankářem Jan Šťastný z týmu SPV Pardubice.