MUŽI B: Historicky první turnaj "nového" Béčka...

19.09.2010 19:57

Bojovníci jaroměřského Bee Teamu (rozumněj mužského Béčka) na svém premiérovém turnaji rozhodně neudělali ostudu, ba spíše naopak, zjistili jsme, že náš teprva velmi krátce se sehrávající tým se rozhodně v Královehradecké lize mužů neztratí...
V prvním zápase jsme narazili na hradecké Béčko, bohužel než jsme se trochu sehráli a dostali do tempa, tak jsme po první třetině prohrávali 0:2, kdy jsem já (Kája Hašek) minul tělem nahazovaný míček, dostal se k němu soupeřův útočník a Denisovi bohužel prošel míček nepatrnou mezírkou mezi nohami a pomalu se dokutálel do brány, ale postupně jsme se dostávali do zápasu a myslím, že šlo minimálně o vyrovnanou (dle mého osobního názoru možná nakonec i z naší strany lepší) hru, bohužel jsme nebyli schopni naše šance využívat a to ani v několika přesilovkách, ani závěrečné power play, na což jsme nakonec doplatili prohrou 1:2, když v sedmé minutě třetí třetiny dorazila Hlaváčovu střelu odraženou od golmana má maličkost a stala se tak historicky prvním střelcem našeho B-týmu :-D
Do druhého zápasu jsme nastoupili prozměnu proti Béčku Rtyně, soupeř to byl znatelně snažší a projevilo se to i na hře, kdy jsme je od začátku do konce relativně jasně přehrávali, ale v první třetině se ještě projevovala střelecká nemohoucnost ze zápasu prvního a díky střele z cca basketbalové trojky k tyči jsme první třetinu prohráli 0:1, ovšem po nástupu do druhé třetiny smolnou koncovku ve druhé minutě prolomil Swat po nahrávce Pechyho a během dalších 4 minut jsme přidali další 2 góly (Kači po nahrávce Kuby Steklého a Mára po Kačiho nahrávce), bohužel pak přišel gól v deváté minutě po rozhodčími nařízeném nájezdu a Rtyně stáhla na 4:2, ale ještě v té minutě jim odpověděl (a dle jeho vlastních slov i definitivně zlomil :-D ) The Legendary Monti ninety-nine po sólu přes celé hřiště a hlavně střele u něj nevídané, tudíž golfem, na tuto cestu ho vyslala má maličkost nahrávkou v obranném pásmu mezi dvěma hráči, kteří jí zavírali u mantinelu, poté jsme je sice stále tlačili, ale opět velmi dlouho jsme nebyli schopni naše šance využívat, ale nakonec ve čtrnácté a patnácté minutě padly do brány soupeře další 2 góly a to druhý Márův gól, tentokráte po nahrávce Šrámy a Kuba Steklý po Kačiho nahrávce...
Jinak za oba zápasy patří pochvala a díky Denisovi v bráně, který někdy předvedl neuvěřitelné zákroky :-)