ELEVOVÉ: Vydařená neděle v Jičíně

01.02.2010 18:05

Sestava: Šimon Špaček - Jan Hroneš, Matěj Freisleben, Dominik Sukup (C),   Patrik Horčička - Jakub Kopecký, Dominik Emlar, Tomáš Festa, Ondřej Šrámek, Jakub Slabihoudek, Tomáš Hejzlar, Adam Karel

 

TJ Sokol Jaroměř - FTS Náchod   4:3

V prvním zápase nás čekal nelehký soupeř - FTS Náchod. Mírně vlažný začátek se nám příliš nevyplatil a již ve 3. minutě jsme prohrávali 0:1. Avšak netrvalo dlouho a Jakub Kopecký po nahrávce Dominika Sukupa vyrovnal. Od té doby se hrála vyrovnaná hra bez většího počtu šancí na obou stranách. Až v čase 8:30 se dostal Náchod znovu do vedení a o půl minuty později nám dokonce odskočil na rozdíl dvou branek. To bylo ale z náchodské strany vše - do minuty jsme dokázali skóre opět srovnat a necelé dvě minuty před koncem pečetila souhra Jakuba Kopeckého a Dominika Emlara náš vítězný vstup do turnaje.

 

TJ Sokol Jaroměř -FBK Jičín   0:0

Další zápas se dal nazvat jako šlágr kola - nastoupili jsme proti dosud neporaženému týmu FBK Jičín. Říjnovou porážku s Předměřic jsme toužili našemu rivalovi oplatit právě na jeho domácí půdě. To se nám sice nepovedlo, ale po velmi vyrovnaném zápase s výbornými zákroky brankářů na obou stranách, můžeme být s remízou i předvedenou hrou spokojeni. V tomto zápase neprobíhal zápas pouze na palubovce, ale také v hledišti - atmosféru, kterou vytvořili naši fanoušci soupeřící s Jičínskými bubeníky, by nám mohl závidět leckterý extraligový tým.

 

TJ Sokol Jaroměř - APS Hradec Králové   15:0

S chutí jsme se pustili i do dalšího soupeře. Od začátku jsme na hřišti dominovali a protivníka prakticky k ničemu nepustili. Po velmi dobrém výkonu jsme nastříleli neuvěřitelných 15 branek a zápas tak musel být ukončen již 2 minuty před koncem, kvůli rozdílu skóre.

O body se rozdělili: Dominik Sukup 6 (6+0); Dominik Emlar 4 (4+0); Jakub Kopecký 3 (3+0); Ondra Šrámek 3 (0+3); Patrik Horčička 2 (0+2); Jan Hroneš 1 (1+0); Tomáš Hejzlar 1 (1+0); Adam Karel 1 (0+1); Tomáš Festa 1 (0+1); Matěj Freisleben 1 (0+1)    

 

TJ Sokol Jaroměř - TJ Sokol Bodlinka Dobruška   1:0

Možná až moc uspokojeni vysokou výhrou nad APS, jsme vstoupili do zápasu s Dobruškou, která nám byla po většinu zápasu vyrovnaným soupeřem. Několik výborných zákroků předvedl Šimon, čímž jsme společně s kvalitní hrou obrany udrželi nakonec i třetí čisté konto v řadě. I na druhé straně však chytal velmi kvalitní gólman, a tak zápas, který byl poměrně bohatý na šance, nakonec skončil nejmenším možný rozdílem - 1:0, když vítěznou branku vstřelil půl minuty před koncem Ondra Šrámek, jenž přesně dorazil vyraženou střelu Jakuba Kopeckého do soupeřovy branky.

Shrnutí: Turnaj v Jičíně můžeme z mnoha pohledů považovat jako vydařený. Velmi dobrá předvedená hra prakticky ve všech zápasech. Patrik Horčička i Ondra Šrámek odehráli teprve svůj první turnaj a oběma se dařilo výborně. Ukázali jsme, že bojujeme až do konce, když dva zápasy jsme rozhodli těsně před koncem a v utkání proti APS jsme nepolevili ani za stavu 10:0. Snad se nám bude podobně dařit i za 14 dní, kdy sehrajeme náš první turnaj před domácím publikem v nové sportovní hale v Jaroměři.