DOROSTENCI: Vichr z hor

25.11.2009 17:44

Naši dorostenci vyrazili na turnaj do Rokytnice v O.H. a to ve složení 2 dorostenců, 4 starších žáků a s ženskou bránkářkou Káťou. První zápas sehráli proti týmu Letohradu. Nebyl to vyloženě špatně sehraný zápas, bohužel nám napadaly góly z několika chyb a na druhé straně my nevyužívali naše šance, takže ještě cca půl minuty před koncem bylo skóre 1:7 ve prospěch soupeře. Poté se však, sic už trochu pozdě, začlo střelecky dařit a Šráma vsítil 2 branky, druhou rafinovaně o nohu Kuby Steklého. Konečné skóre tudíž 3:7.
Do druhého zápasu hoši (a Káťa) nastoupili proti drhému týmu tabulky, Pardubicím. Tam byla znát únava z předchozího zápasu a v 1. třetině ještě k tomu nedisciplinovanost v obraně, první třetina dopadla 0:7, ve druhé bylo vidět, že co se řeklo o přestávce si kluci vzali trochu k srdci, přistupovali ke hráčům a proti střelám mnohem lépe a třetina dopadla 0:3, ve třetí třetině se únava ze skoro 2 zápasů odehraných v 6 projevila na plno, ovšem i tak se, opět na konci, podařilo vstřelit alespoň čestný gól a tak zápas skončil poměrem 1:15. Závěrem bych chtěl pochválit všechny kluky za snahu a výdrž a Káťu za výborný výkon, bez nějž to mohlo dopadnout ještě hůře.