A-Team zajíždí do Pelhřimova a poté hraje doma s Dačicemi, doma se předvede i Bee team

04.02.2013 13:11

Sobota (v Pelhřimově):

MUŽI A: 19:00 Spartak Pelhřimov B (online)

Neděle (doma):

MUŽI A: 16:00 FBC TJ Centropen Dačice
MUŽI B: 8:30 TJ Sokol Dvůr Králové nL; cca 13:30 FbK Kostelec nad Orlicí "B"

 

V sobotu 9.2. zajíždíme do Pelhřimova k souboji s místním béčkem. To sice okupuje poslední příčku, ale proti nám bude téměř jistě posíleno o hráče áčka, které ten den nehraje. Takto posíleno, porazilo pelhřimovské béčko v minulých dvou kolech třetí tábor i čtvrté Č. Budějovice, půjde tedy o nelehký a důležitý zápas.
V neděli 10.2. nás čeká další florbalový den, tentokrát se k A-Teamu přidá mužský Bee Team (9. místo). Ten se bude doma snažit vylepšit ne příliš dobré výsledky z probíhající sezony Královéhradecké ligy mužů a k tomu bude potřeba i podpora domácího publika. Nejprve se hraje od 8:30 s týmem z blízkého Dvora Králové (7.) a poté od cca 13:30 s béčkem Kostelce n.O. (11.).
Po zápasech béčka přijde na řadu vrchol dne, kdy proti sobě nastoupí hráči našeho A-Teamu (5.) a Dačic (7.), které dělí v tabulce pouhé 4 body. V prvním vzájemném zápase v Třešti jsme bohužel tomuto týmu po špatném výkonu podlehli 3:7 a je tedy co napravovat. Proto do zápasu nastoupíme s odhodláním tuto ztrátu bodů nahradit a určitě se bude na co dívat!

 

UDÁLOST NA FB
Zvěte na tuto událost všechny své přátele.
Díky